Mekanlarınıza Özel Halı ve Zemin Kaplama Çözümleri
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Garanti Yer Kaplamaları

Hakkımızda

Garanti Yer Kaplamaları olarak 2002’den bu yana dünyaca ünlü zemin kaplama markalarının distribütörlüğünü yapıyor, mekanlarınıza kalite ve konfor katacak çözümler sunuyoruz.

Sektörel deneyimimiz, alanında uzman satış ve montaj ekibimiz, Avrupa standartlarında kalite anlayışımızla Türkiye’de ve dünyanın her şehrinde hızlı, güvenli ve etkin zemin uygulamaları yapmaktayız. Ofis, banka, okul, havalimanı, kongre ve fuar merkezleri, sinema ve tiyatro salonları, hastane ve kamu binaları için karo halıdan PVC zemin kaplamaya kadar birbirinden ayrıcalıklı seçeneklerle ihtiyaçlarınıza ve beklentilerinize yanıt veriyoruz. Ayrıca satış sonrası hizmet sürekliliğiyle her zaman yanınızda olmaya devam ediyoruz.

Dayanıklı ve garantili ürünler, ekonomik ve lüks seçenekler, pratik uygulama ve kullanım kolaylığı Garanti Yer Kaplamaları’nın değişmez standardı… Gelin, bu ayrıcalığı yaşayın!

Garanti Yer Kaplamalari 2

20+

Yıllık Deneyim

Halı ve zemin kaplama ithalatı ve satışta yılların deneyimli firması.

1000+

Ürün

Geniş ürün seçenekleriyle her beğeniye hitap eden halı ve kaplamalar.

500+

Kurumsal Çözümler

Otel, ofis, kamu binaları ve eğitim merkezleri için kurumsal hizmetler

%100

Memnuniyet

Yüksek müşteri memnuniyeti ile sektörün en başarılı halı firması.

garanti yer kaplamaları

Vizyon & Misyon

Amacımız; en iyi zemin ürünlerini, uygun maliyetli çözümlerle, hızlı ve güvenli uygulamalarla bütünleştirerek müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Sektörüne değer katan, daima kendini ve ekibini geliştirerek büyüyen bir marka olmak, modern tasarım trendlerinin ışığında her zaman en yeniyi ve kullanışlı olanı mekanlarınıza taşımak vizyonumuzdur. Kaliteden ödün vermeden tecrübemizi ürünlerimize ve sunduğumuz hizmetlere yansıtmak, mevcut ve gelecekteki taleplerinize etkin bir şekilde yanıt vererek sürdürülebilir bir başarı elde etmek misyonumuzdur.

Bakış açımızı genişleterek ayrıcalık ve farkındalık yaratmak hedefiyle ilerlemeye devam ediyor, konforunuzu ve mutluluğunuzu öncelik alıyoruz…

Çalışmalarımız

Ekibimiz

Alanında uzman, sektörün yeniliklerini takip ederek satış ve satış sonrası hizmet süreçlerini iyileştiren, her biri ailemizin üyesi olan ekibimizle mekanlarınızı yeniden yaratıyoruz.

Profesyonel satış ekibimiz, planlama ve uygulama süreçlerine hakim kadromuz, özenli ve titiz çalışan montaj ekibimizle Türkiye’de ve dünya genelinde dikkat çekici projelere imza atıyor; iş yerlerinizi daha keyifli, mekanlarınızı daha güvenli ve kullanışlı hale getiriyoruz. Yüksek kalite anlayışımız ve satış sonrası hizmetlerimizle sektörün standartlarının üzerinde hizmet veriyoruz.

Tasarımdan uygulamaya kadar tüm süreçlerde ekip olarak uyumlu bir şekilde çalışıyor, mekanlarınıza değer katmak için en iyisini sunuyoruz.

Bizden Haberler
garanti yer kaplama
garanti floor

Kalite Politikamız

Yeni ve yenilikçi olmayı, her zaman kalitemizi arttırmayı, tasarım trendlerine ve gelişen dünyaya uyum sağlamayı ilke ediniyoruz.

Satıştan uygulamaya kadar müşteri memnuniyetini sağlayacak güvenli ve sorunsuz bir süreç yürütmeye dikkat ediyor, iş sağlığı ve güvenliği standartlarını iyileştirirken çalışanlarımızın mesleki gelişimine katkıda bulunuyoruz. Hem sağlığa hem de çevreye dost malzemelerden üretilen ürünleri yaşam alanlarınıza adapte etmeye özen gösteriyoruz.

Yüksek fayda prensibiyle dayanıklı, kullanışlı ve ekonomik ürünleri sizlerle buluşturmak için çalışıyor; taleplerinizi eksiksiz karşılamaya çalışıyoruz.

Referanslar

Bizi Daha Yakından Tanıyın!

Showroom ve çalışma ofislerimizi, tasarım ve uygulama süreçlerimizi, ekibimizi ve ürünlerimizi yakından inceleyin. Müşterilerimizin ve kurumsal partnerlerimizin yorumlarına göz atın, ailemize siz de katılın!

Ofislerinize Konfor ve Hijyen mi Lazım?

Sosyal Medyada Biz

İletişime Geç
İletişime Geç +90 (532) 636 28 23