Mekanlarınıza Özel Halı ve Zemin Kaplama Çözümleri
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

İletişim

Garanti Yer Kaplamaları
Bağcılar/İstanbul
Mahutbey Mah. Devekaldırımı Cad. No: 2 Ofis No: 53 Vizyon Plaza Bağcılar/İstanbul

Mekanınıza Özel Çözümler İçin Bizi Arayın!

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Yer Kaplamaları olarak; karo halı, duvardan duvara halı, yükseltilmiş döşeme, LVT zemin kaplama, paspas, cami halıları, otel halısı, rulo halı, PVC zemin kaplama ve çim halı çeşitlerinin satışını yapmaktayız.

Firmamız başta İstanbul olmak üzere Türkiye’nin her şehrine halı ve zemin kaplama satış hizmeti vermektedir. Aynı zamanda dünya genelinde her ülke ve şehre de ihracat yapıyor, ürün kalitemizi global projelerde de gösteriyoruz.

Karo halı, paspas ve zemin kaplama fiyatlarımız; istenen ürün ölçülerine, tercih edilen malzemeye, kullanım alanlarına, renk ve adet seçeneklerine, özel taleplere göre belirlenmektedir. Otel, ofis, kongre, sinema, tiyatro, kamu alanları, bankalar için proje detaylarına bağlı olarak halı fiyatları netleşmektedir.

Elbette. Karo halı modellerimiz arasından beğendiklerinizi seçerek satış danışmanlarımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz. Mekanınızda yapacağımız keşif ile beraber gereken malzeme türünü, ölçüleri ve tamamlanma süresini belirliyoruz. En kısa sürede ürünlerinizin uygulaması yapılacaktır.

Satış Danışmanınıza Sorun

Garanti Yer Kaplamalari Iletisim
İletişime Geç
İletişime Geç +90 (532) 636 28 23