Mekanlarınıza Özel Halı ve Zemin Kaplama Çözümleri
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Bahçenizde Doğal Bir Görünüm Yaratmak İster misiniz? – Çim Halı Modelleri

Çim Halı Kullanışlı mı? Suni Çim Ne Kadar Dayanır?       

Çim halı modellerini araştırırken bu yazıya denk geldiyseniz muhtemelen bahçeniz için gerçek çim ve yapay çim kullanmak arasında kalmışsınızdır. Hatta yapay çimlerin doğal bir hava yaratmadığını düşünüp çim halılarla ilgili bilgi almak istemişsinizdir. Ancak gerçek, hiç de sandığınız gibi değil. Kaliteli çim halı modellerini aldığınız takdirde bahçenizi gerçek çimin yapabileceğinden çok daha fazla gösterişli ve doğal bir şekilde dekore edebilirsiniz.

Eğer siz de doğa tutkunu biriyseniz bahçeniz ne kadar küçük olursa olsun, çim halı modelleri ile harika bir ortam yaratabilirsiniz. Üstelik gerçek çimin bakımına harcadığınız zamanda da kaliteli çim halı kullandığınız bahçenizde keyif kahvenizi yudumlayabilirsiniz. Şimdi gelin, gerçek çim ve suni çimi karşılaştırıp mekanlarınız için en iyisini birlikte bulalım!

Sentetik Çim Halı Modelleri Mükemmel Bir Dekorasyon Fikri!

Küçük bir kafeniz var ve kafenizin bir köşesinde doğal bir ortam yaratmak istiyorsunuz diyelim. Sentetik çim halı modellerinden yararlanarak hem doğal hem de iç açıcı bir atmosfer yaratabilirsiniz. Hatta dilerseniz çim halınızın üzerine rengarenk çiçekler yerleştirir, iç mekan kafenizi tam bir bahçe kafesine dönüştürebilirsiniz.

Bir diğer seçenek olarak evinizde uzun zamandır bakımını ihmal ettiğiniz bir bahçeniz var ve zemini çok kötü diyelim. Muhtemelen kahvaltı yapmak ya da keyifle çayınızı yudumlamak için mükemmel bir fırsat olan bahçenize bir kez olsun çıkmazsınız. Ancak kaliteli çim halı modellerinden döşettiğinizde, bahçenizde size ilham veren bir ortam oluşturabilirsiniz.

Hepsi çok güzel fikirler değil mi? Peki, neden bu dekorasyon fikirlerini uygularken gerçek çim kullanmayasınız? Haydi, ilk önce ona bakalım.

Gerçek Çim mi Yapay Çim Halı mı?

Sentetik çim halı kullanmak yerine gerçek çim kullandığınızda, çimleri ekmek için geniş bir zaman ayırmanız şarttır. Ayrıyeten alanınız ne kadar küçük olursa olsun çimin kökleri gelişmediği için silindirle düzeltme işlemi yapmanız, düzenli aralıklarla da çim biçmeniz gerekir. Hatta havanın yağışlı olduğu günlerde çimler çabuk uzayıp kötü bir görüntü yaratacağından haftada 2 veya 3 kez çim biçme işlemini tekrarlamanız gerekir. Elbette çim biçmek için bir de çim biçme makinesine ihtiyacınız var. Kaliteli çim biçme makineleri için de en az 2000-3000 TL’lik bir bütçe ayırmanız şart. Şimdi gelelim sentetik çim halı modellerinin özelliklerine…

        Sentetik çim halılar, gerçek çim görüntüsü verir.

        Eğer isterseniz yapay çim halıları duvarlarınıza da kaplar, daha doğal bir atmosfer yaratırsınız.

        Gerçek çimlerde olduğu gibi yapay çim halılarınızın bakımı için hiçbir zahmete ve masrafa girmezsiniz.

        Yaşam alanlarınıza daha modern bir görünüm katarsınız.

        Suni çim halıların renkleri uzun yıllar aynı kalır, gerçek çimlerdeki gibi solma olmaz.

        Gerçek çimlerin ömrü maksimum 2-3 yıl iken yapay çim halı modellerini dilediğiniz kadar kullanırsınız.

        Gerçek çimle kaplı bahçenizde çocuklarınız koşup oynadıkça çimler bozulur ancak yapay çim halı modellerinde bahçenizi çocuklarınız için bir oyun parkuruna bile çevirebilirsiniz.

        Balkonlar için çim halı kullananların gerçek çimden faydalanma imkanı yoktur. Dolayısıyla evler için en güzel dekorasyon fikirlerini hayata geçirirken çim halı modelleri her zaman öncelikli seçenektir.

Çim Halı Fiyatları – Bir Kez Para Ödeyin Uzun Yıllar Güvenle Kullanın!

Rulo çim halı fiyatları, almak istediğiniz ölçülere, mekanınızın büyüklüğüne, seçtiğiniz ürünün kalitesine göre değişiyor. Bu arada küçük bir mekan için çim halı kullanmak istiyorsanız elbette rulo çim halılardan almak zorunda değilsiniz. Parça olarak da yapay çim halı alabilirsiniz.

Ancak çim halı fiyatlarıyla ilgili net bir bilgi verebilmemiz mümkün değil. Çünkü çim halı modelleri olarak geniş bir kataloğumuz var. Dolayısıyla tercihleriniz ve ihtiyaçlarınız, çim halı fiyatları üzerinde doğrudan etkili olacaktır. Eğer kaliteli çim halı almak istiyorsanız mekanınızın ölçülerini belirledikten sonra bize ulaşabilirsiniz.

[widget-138]

Yorum Yap

İletişime Geç
İletişime Geç +90 (532) 636 28 23